August 2015

#46 Gallery Updates - Victoria Justice

26. august 2015 at 12:32 | Ⓗ Ⓒ | hollywood-celebrites | JaneNush |  VJ >> Gallery Updates

Takže jsem postahovala všechny fotky, a musím říct ,že je toho hodně. Přes 31 článků. No každopádně už to mám za sebou a tady jsou všechny novinky o Victorii za dobu co jsem tu nebyla. CHci se omluvit, že zatím nemám 'obrázek nahoře' ,ale jsem u babičky a nemám tam šablonku.
JaneNush
...................................................................................................
Victoria byla 17.května na evening with women benefiting the Los Angeles LGBT Center v L.A. Byla tam i se svou sestrou Madison, se kterou má 2 fotky.(v galerii.)

......................................................................................................
Vic se taky zúčastnila 6th annual ELLE Women in Music Celebration v Hollywoodu, a to 21.května,Tedy 4 dny po Evening With women benefiting...

......................................................................................................
Tak a konečn tu jsou zase nějké Candids. Victoriu Justice vyfotily když byla/šla do Farmářského obchodu?No prostě do Farmer's Market 24.května.

...........................................................................................................
A mám tu dálší Candids. K tomu už nevím co říct jen ,že měla krásný outfit:D.

..........................................................................................................


Naomi and Ely's No Kiss List Official Trailer

17. august 2015 at 10:41 | Ⓗ Ⓒ | hollywood-celebrites | JaneNush |  VJ >> Videos

Ahojte lidi, takže jsem sice říkala ,že články budu přidávat až od září, ale koukala jsem na YT a našla tam Officiální Trailer k filmu ,kde bude hrát Vitoria Justice a to je Naomi and Ely's No Kiss List.
JaneNush


What's up?

8. august 2015 at 15:24 | Ⓗ Ⓒ | hollywood-celebrites | JaneNush |  Diary
Co se děje? Ano, asi čekám ,že hodně lidí z vás bude chtít nějaké vysvětlení, proč jsem tu nebyla tak dlouho. Páni, je to tak zvláštní psát znovu na blog, popravdě jsem aji skoro zapomněla heslo na blog. Takže jde o to, že sem si potřebovala odpočinout a taky si pořádně promyslet co s blogem. Tenhle blog mám strašně moc ráda a baví mě to, ale půjdu už do 8.třídy a nevím jestli to buu stíhat. Taky už mně moc nebaví blog tak jako dříve, třeba mě neustále nebaví stahovat milióny fotek a dávat je do galerie. Kdybych se na blog vrátila tak už bych asi nestahovala fotky. Jenže mně blog pořád moc bere a chci zase přidávat články, jenže tolik stahování a já zase nechci aby tu nebyly ty novinky ,které sem nepřidala. No nebudu to tu zdelšovat a řeknu to takhle. Od září zase začnu přidávat články :). Protože jsou prázdniny mám taky celkem ''nabitý'' program takže bych to nestíhala. Doufám, že mé bývalé AFFs to pochopí a budou se mnou v AFFs i nadále. Pokud ano napiště mi do komentářů ,že chcete být stále v AFFs. Pokud ne , i tak mi to dolů napiště abych věděla. Děkuji. vaše
JaneNush <33